فرم مدارس

مرکز تجاری پوشاک الغدیر با بیش از نیم قرن تجربه در زمینه پوشاک مفتخر است که خدمتگزار شما عزیزان در زمینه پوشاک و فرم مدارس باشد .این گروه بزرگ جز اولین تولید کنندگان فرم مدارس در اصفهان می باشد. همچنین کیفیت بالای پارچه، قیمت مناسب و مدل های لباس فرم مدارس جدید و به روز یکی از محاسن پوشاک الغدیر می باشد که آن را مدیون تیم قوی طراحی خود می باشد.

اهمیت فرم مدارس

انتخاب لباس فرم مدرسه مناسب در پیشرفت تحصیلی، افزایش علاقه دانش‌آموز به درس و نشاط و شادابی او تاثیر مثبتی دارد. پوشاک الغدیر برای آینده سازان سرزمینمان ارزش بسیار زیادی را قائل است و تمام موارد زیر را برای تولید یک فرم مدارس مرغوب در نظر میگیرد:

جنس مناسب پارچه جهت شستشوی راحت و اتوکشی آسان
 قد مناسب شلوار، مانتو و روپوش با توجه به رشد دانش‌آموزان
 حفظ سادگی و در عین حال زیبایی
 استفاده از الگوی خیاطی مناسب
 استفاده از مدل‌های زیبا و متناسب با سن دانش‌آموز
 قابلیت استفاده در فصول مختلف سال
 استفاده از مدل‌های ایرانی و اسلامی و عدم پیروی از مد
 انتخاب رنگ پارچه متناسب با سن و روحیه دانش‌آموز

   شما هم به جمع مدارسی   

      که به ما اعتماد کرده اند بپیوندید    

باعث سرافرازی ما بود که در طی این مسیر در کنار شما بودیم

تعداد مدارس
0
مشتری
مراحل سفارش

تماس با ما و مشاوره

شما همراهان گرامی می توانید با حضور در مرکز تجاری پوشاک الغدیر و یا از طریق وبسایت ما در ارتباط باشید ما برای انتخاب فرم مدارس مناسب در کنار شما هستیم

ثبت سفارش وسایز گیری ​

پس ازآنکه نوع پارچه ، مدل دوخت، اکسسوری های مورد نیاز و…به تایید شما رسید سفارش شما ثبت می گردد.به منظور رفاه حال والدین و دانش آموزان گرامی و همچنین مدیران مدرسه مجتمع تجاری الغدیر به دو روش ، شما را در سایز گیری حمایت میکند.در ادامه توضیحات لازم داده شده است.

تولید

دوخت صنعتی با استاندارد جهانی وارائه خدمات متفاوت ، سایز گیری غیر حضوری و همچنین داشتن تجربه بالا در سرویس دهی به مدارس به شما این اطمینان را می دهد که با خیال آسوده پوشاک الغدیر را انتخاب کنید.

تحویل و پشتیبانی

ما به تعهد خود پایبندیم و در زمان مقرر با کیفیت و دوخت بی نظیر سفارشات را تحویل شما گرامیان خواهیم داد.از اینکه در طی این مراحل کنار شما بودیم سرفرازیم .یکی از اصول مدیران الغدیر رضایت حداکثری مشتریان است در این راستا الغدیر شما را پس از خرید رها نمیکند و پشتیبانی خود را دامه میدهد.

روش سایز گیری

روش اول : به صورت حضوری در محل سازمان شما و یا در مرکز تجاری پوشاک الغدیر
در صورت تمایل سازمان شما و داشتن مکان مناسب جهت سایز گیری گروه تخصصی ما در محل سازمان شما حاضر میشوند و سایزگیری می نمایند. همچنین در صورت که پرسنل سازمان شما مایل باشند می توانند به مرکز تجاری پوشاک الغدیر مراجعه کنند که با توجه به همجواری به پارگینگ طبقاتی و ایستگاه مترو رفت و آمد برای شما راحت تر شده است .
روش دوم: به صورت غیر حضوری از طریق سایت پوشاک الغدیر
اگر به هر علتی شما مایل به خرید حضوری نباشد می توانید از طریق وبسایت پوشاک الغدیر به راحتی و در منزل خودتان سایز گیری کنید . پس از ورود به صفحه سایز گیری فیلم آموزشی به شما نشان داده می شود که بتوانید به راحتی و به درستی سایزگیری را انجام دهید .این امکان برای اولین بار برای شما عزیزان از طرف گروه الغدیر فراهم گردیده است .با این امکان عزیزان ما در خارج از اصفهان نیز می توانند به راحتی فرم مدرسه خود را سفارش دهند.

محصولات فرم مدارس ما

محصولات لباس فرم مدارس پیش دبستانی ایتدایی ، متوسطه اول و دوم دختران:
• مانتو
• شلوار
• مقنعه
• اکسسوری های مورد نیاز

محصولات لباس فرم مدارس پیش دبستانی ، دبستان ، متوسطه اول و دوم پسران:
کت و شلوار
• شلوار
• پیراهن
• روپوش
• اکسسوری هی لازم

آخرین مطالب وبلاگ

مطالب جالب و به روز در زمینه صنعت پوشاک را در وبلاگ الغدیر دنبال نمایید