فروش سازمانی

مجتمع تجاری پوشاک الغدیر از سال 1380 پس از 60 سال تجربه در زمینه پوشاک و مانتو اسپرت و مجلسی قدم به عرصه پوشاک و فرم اداری گذاشته است .پوشاک الغدیر به عنوان اولین و بزرگترین مجتمع تجاری در اصفهان به صورت تخصصی در زمینه فرم اداری فعالیت می کند. عواملی که با عث می شود پوشاک و فرم اداری الغدیر بعد از چندین دهه جز اولین ها در اصفهان باشد، توجه مستمر به کیفیت توام با قیمت مناسب است .

اهمیت فرم اداری برای سازمان شما

لباس اداری می تواند بر هویت سازمان ، افزایش اعتبار سازمان شما و ایجاد انگیزه در پرسنل تاثیر به سزایی داشته باشد اما دقت داشته باشید انتخاب یک فرم اداری مناسب برای محیط کار شما کار آسانی نیست .لباس سازمانی شما می تواند هویت بصری و سیاست های سازمان شما را به مخاطب نشان دهد . یک لباس سازمانی علاوه بر شکیل بودن باید عزت نفس و شخصیت فردی پرسنل شما را حفظ کند و از طرفی فرم سازمانی باید به گونه ای طراحی شود که کارمندان احساس راحتی و آرامش کنند و همچنین بعد از شستشویی مکرر کیفیت خود را از دست ندهد .

   شما هم به جمع سازمان هایی   

      که به ما اعتماد کرده اند بپیوندید    

باعث سرافرازی ما بود که در طی این مسیر در کنار شما بودیم

شرکت ها و ادارات خصوصی
0
مشتری
ارگان ها و سازمان های دولتی
0
مشتری
مراکز خرید و درمانی
0
مشتری
بانک ها و رستوران ها
0
مشتری
مراحل سفارش

تماس با ما و مشاوره

شما گرامیان با حضور در مرکز تجاری پوشاک الغدیر و یا از طریق وبسایت می توانید با ما در ارتباط باشید . پوشاک الغدیر با مشورت های دلسوزانه و تخصصی به شما کمک میکند تا لباس سازمانی مناسب را اتخاب کنید.

ثبت سفارش وسایز گیری ​

پس ازآنکه  نوع پارچه ، مدل دوخت، اکسسوری های مورد نیاز  و…به تایید شما رسید سفارش شما ثبت می گردد. به منظور سایزگیری پوشاک الغدیر به دو روش حضوری و غیر حضوری عمل میکند در ادامه توضیح لازم داده شده است.

تولید

دوخت صنعتی با استاندارد جهانی وارائه خدمات متفاوت ، سایز گیری غیر حضوری و همچنین داشتن تجربه بالا در سرویس دهی به سازمان‌ها و شرکت‌ها، به شما  این اطمینان را می دهد که با خیال آسوده پوشاک الغدیر را انتخاب کنید.

تحویل و پشتیبانی

ما به تعهد خود پایبندیم و در زمان مقرر با کیفیت و دوخت بی نظیر سفارشات را تحویل شما گرامیان خواهیم داد.یکی از اصول مهم این مجموعه رضایت حداکثری مشتریان است و در این راستا الغدیر شما را پس از خرید رها نمیکند و خدمات خود را تا رضایت حداکثری شما ادامه میدهد.

روش سایز گیری

روش اول : به صورت حضوری در محل سازمان شما و یا در مرکز تجاری پوشاک الغدیر
در صورت تمایل سازمان شما و داشتن مکان مناسب جهت سایز گیری گروه تخصصی ما در محل سازمان شما حاضر میشوند و سایزگیری می نمایند. همچنین در صورت که پرسنل سازمان شما مایل باشند می توانند به مرکز تجاری پوشاک الغدیر مراجعه کنند که با توجه به همجواری به پارگینگ طبقاتی و ایستگاه مترو رفت و آمد برای شما راحت تر شده است .
روش دوم: به صورت غیر حضوری از طریق سایت پوشاک الغدیر
اگر به هر علتی شما مایل به خرید حضوری نباشد می توانید از طریق وبسایت پوشاک الغدیر به راحتی و در منزل خودتان سایز گیری کنید . پس از ورود به پنل کاربری خود و انتخاب صفحه سایز گیری فیلم آموزشی به شما نشان داده می شود که بتوانید به راحتی و به درستی سایزگیری را انجام دهید .این امکان برای اولین بار برای شما عزیزان از طرف گروه پوشاک الغدیر فراهم گردیده است .با این امکان عزیزان ما در خارج از اصفهان نیز می توانند به راحتی پوشاک اداری خود را سفارش دهند.

محصولات فرم اداری ما

محصولات لباس فرم بانوان 
 مانتو و شلوار اداری و رسمی با انواع جنس های فاستونی، کرپ و …
مقنعه های ساده و طرح دار 
کراوات زنانه با حلقه در رنگ بندی های متنوع

محصولات لباس فرم آقایان 
کت و شلوار با کیفیت عالی و با انواع جنس های فاستونی ، کرپ و …
پیراهن های راحت و شیک
کراوات مردانه در رنگ بندی های متنوع

آخرین مطالب وبلاگ

مطالب جالب و به روز در زمینه صنعت پوشاک را در وبلاگ الغدیر دنبال نمایید